Protetyka

W dziedzinie protetyki dentystycznej, kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz wykorzystanie najnowszych technologii. Nasz gabinet dentystyczny stawia na innowacje, łącząc rzemiosło stomatologiczne z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, aby zapewnić naszym pacjentom nie tylko funkcjonalność, ale i estetykę w odbudowie zgryzu.

Korony, mosty na zębach własnych oraz implantach, licówki, przebudowa zgryzu, bonding…

Wykorzystujemy w większości naszych prac cyfrowe techniki pobierania i rejestracji warunków zgryzowych z wykorzystaniem tomografii komputerowej oraz skanera wewnątrz ustnego. Często pacjent ma bardzo sprecyzowane oczekiwania co do kształtu koloru i ustawienia zębów. Sztuką jest aby przelać jego życzenia w kształt pracy ostatecznej. Wykorzystujemy do tego liczne wizualizacje cyfrowe i próbna wymienione nowych zębów więc, dopiero gdy pacjent jest zdecydowany że to co możemy zaproponować jest tym o czym marzy, robimy to. Dzięki wykorzystaniu techniki cyfrowej cały proces ulega skróceniu a jego precyzja jest on niebo wyższa.

sesjawizerunkowa_WhiteandSmile_27.06.2023_214.jpg

Nasza praktyka łączy pasję do piękna z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie cyfrowej stomatologii. Dążymy do tego, aby każda uśmiechnięta twarz, która opuszcza nasz gabinet, była żywym dowodem na to, że najwyższa jakość pracy i indywidualne podejście do potrzeb pacjenta tworzą nie tylko piękny uśmiech, ale i poczucie pewności siebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu i doświadczenia różnicy, jaką może przynieść nowoczesna protetyka.

Umów się na wizytę

Dental Tourism

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski, a nasza oferta wydaje Ci się interesująca, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
Umów się na wizytę
Zostaw nam swój kontakt!
Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, aby zaplanować Twoją wizytę!