Implantologia

Ten dział stomatologii jest prawdziwym oczkiem w głowie doktora Witolda Chaberko. Szkolił się i nadal szkoli od światowej sławy autorytetów w tej dziedzinie. Jest członkiem niemieckiego towarzystwa implantologiczne DGOI. W swojej pracy implantologa korzysta z najwyższej klasy materiałów, które dają bardzo przewidywalne wyniki i wysoki odsetek powodzeń zabiegowych. Każdy pacjent przed zabiegiem jest wnikliwie przebadany, wykonywana jest tomografia komputerowa oraz skanowanie skanerem wewnątrz ustnym. Większość zabiegów implantologicznych wykonujemy w sposób nawigowany z wykorzystaniem szablonów implantologicznych, które znacząco zwiększają precyzję, bezpieczeństwo i skracają czas zabiegu. Jeśli warunki kostne u pacjentów są niekorzystne, dokonujemy rozmaite zabiegi odtwórcze kości.

Zatem jak to wygląda w praktyce?

Zabieg implantacji uzupełnia ubytki zębowe w 2 etapach. Pierwszy polega na umieszczeniu tytanowego implantu (śruby) w kości szczęki lub żuchwy, który pełni rolę korzenia zęba. Po około 4 miesiącach, kiedy nastąpi pełna integracja implantu z kością, przystępuje się do drugiego etapu. Jest to nałożenie korony protetycznej na wcześniej wszczepiony implant – odzwierciedla ona prawdziwy ząb pod kątem estetycznym i funkcjonalnym. Oprócz korony protetycznej na implantach można również osadzić mosty czy protezy ruchome.

sesjawizerunkowa_WhiteandSmile_27.06.2023_191.jpg

Niekwestionowanymi zaletami implantów są: lepsza estetyka, łatwiejsze jedzenie, lepszy stan zdrowia jamy ustnej i wygoda.

Umów się na wizytę

Dental Tourism

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski, a nasza oferta wydaje Ci się interesująca, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
Umów się na wizytę
Zostaw nam swój kontakt!
Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, aby zaplanować Twoją wizytę!