Endodoncja

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe, to jedna z najważniejszych dziedzin stomatologii, której celem jest ratowanie zębów, które mogłyby zostać utracone. W naszym gabinecie szczególną uwagę przykładamy do jakości i precyzji tego procesu, wierząc, że każdy ząb zasługuje na drugą szansę.

W tej dziedzinie stomatologii w naszym gabinecie króluje doktor Jakub Dworaczek. Jest on wysokiej klasy endodontą, dla którego nawet najtrudniejsze przypadki nie stanowią kłopotu. Liczne szkolenia podnoszą nieustannie jego kwalifikacje. Każde leczenie wykonywane jest w nawet 20 krotnym powiększeniu przy użyciu zaawansowanego techniczne mikroskopu i najczęściej sprowadza się do jednej wizyty. Zdjęcia RTG wykonywane są przed i po leczeniu, a przypadkach bardzo trudnych mamy pod ręką tomografię komputerową, dzięki której doktor może zweryfikować każdy etap leczenia kanałowego. Dobrze/prawidłowo wykonane leczenie kanałowe zęba to jeden z warunków zachowania własnego uzębienia na długie lata.

Doktor Dworaczek wraz z naszym zespołem profesjonalistów jest gwarancją najwyższej jakości leczenia endodontycznego. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie, połączone z zaawansowaną technologią, daje naszym pacjentom najlepsze szanse na zachowanie zdrowych i pięknych zębów na wiele lat. Zapraszamy do umówienia wizyty i doświadczenia różnicy, jaką może przynieść wizyta u specjalisty w dziedzinie endodoncji.

sesjawizerunkowa_WhiteandSmile_27.06.2023_234.jpg

Umów się na wizytę

Dental Tourism

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski, a nasza oferta wydaje Ci się interesująca, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
Umów się na wizytę
Zostaw nam swój kontakt!
Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się, aby zaplanować Twoją wizytę!